25 вересня 2010

Накладено арешт на банківські рахунки "Донецькметробуду" // Арестованы счета "Донецкметростроя"

Про багатостраждальне донецьке метро чути знову. Державною Податковою Інспекцією (ДПІ) м.Донецька у зв'язку із заборгованністю по виплаті заробітної платні, а також неуплатою відрахувань до Пенсійного Фонду (ПФ) і бюджету, на рахунки дирекції підприємста накладено арешт. Про це журналістам розповів міський донецький голова Олександр Лук'янченко.


- Сьогодні у нас з "Донецькметробудом" складні обставини у зв'язку із арештом рахунків дирекції. Через це ми наразі роздивляємося варіанти, як розрахуватися з боргами та відновити там нормальний технічний процес по будівництву. Ми розраховуємося з боргами, і перші 35 млн. гривень отримали. А от в минулому році жодної гривні не надішло. Маю надію, що до кінця цього року грощі ще з'являться, - розповів Лук'янченко.
Нагадаємо, що на початку серпня стабілізаційний фонд виділив кошти на продовження будівництва довгобуду. За ствердженням головного інженера Донецького метрополітену Анатолія Козаренка, отримані гроші планувалося вкласти на продовження підземних робіт в Будьоновському районі, але на погашення боргів по виплаті заробітної платні працівникам підприємства не виділялося жодної копійки.
- Виплатити з цих коштів заборгованність по зарплаті ми не в силі, тому що це не передбачено Законом "Про Бюджет", - стверджував Козаренко кореспонденту "Донбасу".
Андрій Римарук.
Джерело: "Донбас.ua"
Переклад українською: Сергій Горіченко, ITGroup

Немає коментарів:

Дописати коментар