20 червня 2010

Возики від Network TwentyOne. Відео

Деякий час тому українські лідери Network TwentyOne об'єдналися в партнерстві з Network of Caring (Мережа Турботи) для розповсюдження в Україні інвалідних возиків.
Зазвичай, інваліди багатьох країн, коли їм треба пересуватися, залежні від свої люблячих рідних та близьких людей; деколи для того, щоб пересунутись, вони навіть повзають по землі. Багато інвалідів навіть обрали затворництво вдома, забувши про звичайне життя і живуть майже без найменшої надії на краще.

Наші українські лідери побачили таку проблему у себе в Україні і відповіли з великою щедрістю - вони згуртувалися із своїми НПА*, зібрали десятки тисяч доларів США, склали крісла та роздали їх 550 обмеженим в пересуванні особам в Києві.

Це був на стільки позитивний та корисний досвід, що українське керівництво компанії планує роздати ще більше 1000 таких возиків!

Вітаємо лідерів з партнерством з Network of Caring в такій великій справі та з розумінням бачення сім'ї Джіма та Ненсі Дорнан про те, що не може бути успіху без значення.

*НПА - Незалежний Підприємець Амвей

Джерело: n21guy.com
Переклад: itgroup.org.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар