28 червня 2012

Переклади та Android

Для багатьох моїх знайомих та друзів не секрет, що останні місяці я багато свого часу витрачаю на переклади програм та вдосконалення прошивок для планшетів та смартфонів з ОС Android.

Найсвіжіші на сьогодні успішні локалізації прошивок - це планшет Acer Iconia A200 (додав російську та українську) та смартфон ThL v9 (додав російську).
До того ж це були перші локалізації на українську/російську цих пристроїв.

Крім додавання
до прошивки Acer Iconia A200 звичайних, тобто стандартних (від Google), українського та російського мовних пакетів, я також переклав на українську та російську мови фірмові програми від Acer: Acer Ring, clear.fi, Acer SocialJogger та виправив в декількох місцях офіц.переклад українською.


Знімки Acer Iconia A200
Знімки ThL v9

Приємно, коли досягаєш нової мети, коли навчаєшся новому та коли після цього ще й працює. До того ж цікаво приймати постійну участь в перекладі українською програм для Android для набуття ще більшого досвіду (див. профіль на Crowdin та профіль на Transiflex):
  • 3G Watchdog Pro
  •  (поки що єдиний перекладач українською)
  • Bible App by YouVersion (перекладені і оновлюються: Android Apple iOS, Blackberry; в процесі: сайт, бекофіс сайту)

І дуже неприємно, коли хтось на цьому намагається заробити без будь-яких домовленностей та узгоджень, як це роблять наприклад тут (на відео дуже легко читається by sgg *): * sgg - мій псевдоним/нік

Завжди з вами,
Сергій Горіченко


Немає коментарів:

Дописати коментар