22 жовтня 2010

В Дніпропетровську дощенту згорів Дім Молитви ЄХБ. Сумуємо. Фото Відео.

Як повідомляє сайт "Гріху-Ні" з посиланням на ProChurch.info в Дніпропетровьску дощенту згорів центральний Дім Молитви євангельских християн баптистів. Це найбільший молитовний будинок ЄХБ в місті, в якому було 1500 місць для сидіння. Згідно інформації дніпропетровського пастора Володимира Іванова, пожежа почалася в четвер близько 19.00. Вогнем була знищена вся споруда  - були звалені стіни, впав дах.
Свідки також повідомляють, що пожежна техніка прибула на місце пригоди занадто пізно і врятувати будинок через це не вдалося. Крім цього пожежники не були готові до гасіння об'єкту таких розмірів - не було необхідних вишок, а пожежні шланги скрізь текли, що заважало створити водяну струю небхідної сили.
За інформацією сайту Церкви "Ранкова Зірка" за звичай, щочетвега в церкві, де сталося лихо, відбуваються вечірні молитовні служіння. На цей раз через деякий час після закінчення, зайнялася пожежа. Імовірно, будівля почала горіти з лівого крила, з приміщення, де зберігалася гуманітарна допомога. Пожежу вдалося загасити лише ближче до півночі.


Спочатку, розмір події здавався не таким великим. І тому, спочатку приїхала тільки одна пожежна машина ЗІЛ. Через півгодини стало ясно, що справа серйозна і до місця пожежі вже під'їхали близько десяти пожежних машин, служба МНС, міліція та автомобілі швидкої допомоги. На щастя, всіх людей з будівлі вдалося вчасно евакуювати і ніхто з людей не постраждав. А ось все, що було на першому поверсі, згоріло повністю. Є надія, що підвальний поверх уцілів, оскільки на момент самого розпалу пожежі вогонь так туди і не підібрався.


Фото і відео з місця пригоди далі.


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


Немає коментарів:

Дописати коментар